Протистояння між очільниками Закарпаття Петровим та Полосковим перейшло у приховану фазу

Протистояння між очільниками Закарпаття Петровим та Полосковим перейшло у приховану фазу

Голова Закарпатської  ОДА Анатолій Полосков взяв участь у засіданні Президії Закарпатської обласної ради з приводу питань, пропонованих на третє засідання 3-ї сесії облради. 

Ще два місяці тому новоутворена коаліція у складі “Слуги народу”, “ОПЗЖ”, “Команда Балоги”, “За Майбутнє” та «КМКС» намагалися висловити недовіру Анатолію Полоскову, а тепер той сидить за одним столом з головою облради Олексієм Петровим.

Холодна війна між очільниками краю не закінчилася, але політична ситуація змушує Петрова «бігти» в обійми свого антипода. Адже голова Закарпатської облради Петров обіцяв партії угорців “КМКС” “порішати” з СБУ питання повернення їх лідера Василя Брензовича в Україну та закриття щодо нього кримінальних проваджень. Обіцянка не була виконана і КМКС більше не гарантує голосів у сесійному залі. 

Шукати необхідні голоси Олексій Петров пішов шляхом милих бесід з жіночками-депутатками з фракцій які його обрали на посаду голови («Рідне Закарпаття», «Батьківщина», «Європейська Солідарність»), так ніби нічого не сталось, не було нещодавніх погроз про звільнення з роботи на адресу жінок, працюючих в системі облради.

Наступним кроком для порятунку ситуації було запрошення голови Закарпатської  ОДА Анатолія Полоскова на Президію облради, який є у добрих сосунках з власниками найбільшої фракції облради «Рідне Закарпаття».

Ясно, що визначальним чинником для депутатів стають гроші на округи, які їм наобіцяло керівництвом облради, але задовольнити апетити усіх бажаючих навряд чи вдасться і Олексію Петрову, який опинився у ролі еквілібриста на тонкому канаті, залишилося недовго балансувати на своїй посаді.

/

Голова Закарпатської облради Олексій Петров благословив переділ повноважень на користь ОПЗЖ, КМКС, “За Майбутнє” та балогівців (документ)

В Ужгороді нардепів Лабу та Тищенка не допустили в президію заходу за участю керманича посольства США

Опубліковано листа на основі якого Путін висловлює територіальні претензії на українське Закарпаття (документ)

Вслід за Путіним голова Закарпатської облради Петров згадав русинів окремо від українців

Лідер закарпатських русинів Данацко вдячний голові облради Петрову та поліції за підтримку (відео)

Презентація книги професора Магочі в Ужгороді супроводжувалася ксенофобськими висловлюваннями на адресу Великої Британії (відео)


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.