24 червня 2026 року в
Мукачівському монастирі св. Миколая отців Василіян за участі кількох тисяч вірників відбулася Архієрейська Божественна Літургія з нагоди 100-річчя інтронізації Мукачівської ікони Пресвятої Богородиці.
Богослужіння очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у співслужінні Мукачівського єпископа владики Теодора Мацапули, владики Ніла Лущака, владики Миколи Лучка, владики Василя Тучапця, владики Іринея Білика та численного духовенства.
На заході панувало величезне народне піднесення, викликане масштабністю релігійного дійства за участі знакових постатей греко-католицької церкви.
Влада була представлена першим заступником голови Закарпатської ОВА Василем Іванчом, заступником голови Закарпатської ОВА Юрієм Гузинцем, начальником управління національностей та релігій Олександром Ляхом, головою Мукачівської РВА Едгаром Токарем.
