Голова Закарпатської облради Олексій Петров благословив переділ повноважень на користь ОПЗЖ, КМКС, “За Майбутнє” та балогівців (документ)

Голова Закарпатської облради Олексій Петров благословив переділ повноважень на користь ОПЗЖ, КМКС, “За Майбутнє” та балогівців (документ)

З благословління голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова, у порушення діючого регламенту, який передбачає попереднє оприлюднення проектів рішень, Закарпатська облрада змінила склад голів постійних комісій.

Відповідне рішення було висунуто на розгляд сьогодні на засіданні третьої сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання.

Так, за результатами голосування дане рішення підтримало більшістю, а саме 35 депутатів. Головами було обрано таких представників:

Постійні депутатські комісії очолили

  1. з питань бюджету -Іван Чубирко, ОПЗЖ.
  2. з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій – Василь Брензович, КМКС;
  3. з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації – Володимир Паульо, Команда Андрія Балоги
  4. з питань екології та використання природних ресурсів – Василь Якубець, За майбутнє;
  5. з питань охорони здоров’я – Петро Добромільський, Слуга Народу;
  6. з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики – Ілдика Орос, КМКС;
  7. з питань законності, правопорядку та регламенту – Василь Іванчо, За майбутнє;
  8. з питань регіонального розвитку, адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації – Віктор Русин, ОПЗЖ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *