Лідер закарпатських русинів Данацко вдячний голові облради Петрову та поліції за підтримку (відео)

Лідер закарпатських русинів Данацко вдячний голові облради Петрову та поліції за підтримку (відео)

Лідер закарпатських русинів Іван Данацко на своїй сторінці у Фейсбук пише, що завдяки голові Закарпатської облради Олексію Петрову почалася для русину “біла полоса”. Колишній генерал-майор СБУ Петров “вуділив для презентації книжки Пола-Роберта Магочі “Підкарпатська Русь” “Формування національної самосвідомості” – зал областної бібліотеки ім. Потушняка!”, – з великим піднесенням пише Іван Данацко.

Лідер русинів Данацко також подякував Національній поліції України, яка забезпечувала охорону заходу за участі Пола-Роберта Магочі:

Вшиткой пруйшло, як в цивілізованому світі, чистувучи єден другого дякувучи Поліція Закарпатської області

Пол Роберт Магочі вважається ідеологом “політичного русинства”, окремі представники якого висловлюють сепаратистські гасла та ратують за відокремлення українського Закарпаття від України.

В час агресії Російської Федерації проти незалежної України такі заходи провокують політичне напруження у суспільстві, є недоречними у державних установах. 

Позиція голови Закарпатської облради Петрова не викликає здивування, адже він тісно співпрацює з 5 колоною Кремля – ОПЗЖ.  Олексій Петров також ліквідував історичний проект – редакційної колегії обласної Книги „Реабілітовані історією”, також за його головування було виселено з приміщення облради Закарпатську крайову організацію Товариства політв‘язнів і репресованих. 

Яке їхало, таке й здибало – вимальовується новий політичний тандем Данацко – Петров.

У Національному Корпусі також прокоментували цю подію:

Поліця не впускала Нацкорпус на презентацію відомого антиукраїнськими поглядами Роберта Магочі

Вчора 2 вересня в Ужгородській обласній бібліотеки відбулася презентація книги відомими закарпатськими сепаратистами.

До приходу активістів НацКорпусу під будівлею бібліотеки вже стояли співробітники поліції з роти ТОР та поліції діалогу. Також за ними вели спостереження співробітники поліції у цивільному одязі.

Активісти хотіли потрапити на захід, де ймовірно могли  пропагуватися антиукраїнські погляди, що є загрозою територіальній цілісності нашої держави. Але поліція стала на захист сепаратистів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *