“Війна” між мером Мукачева та депутатами перейшла у площину “чорного піару” (фото)

“Війна” між мером Мукачева та депутатами перейшла у площину “чорного піару” (фото)
Війна між міським головою Мукачева Андрієм Балогою та непідконтрольними йому депутатами перейшла з епістолярного жанру у площину наочної агітації.
В мікрорайоні Паланок з’явився білборд надписом “Депутати, які проти ремонту доріг у Паланку”.
Креативником у цьому процесі очевидно є нардеп Віктор Балога. Значить має бути продовження тематики і по іншим районам Мукачівської громади.
На “чорний піар” вже відреагували секретар міськради Олександр Горячкун та депутат Роман Бігунець.
Вони по своєму інтерпретували надпис на рекламній площині .
“Депутати, які заважають меру наповнювати кишені”, – Олександр Горячкун.
“Депутати, які не голосують за рішення, які не читали”, – Роман Бігунець.
Додаємо також коментарі депутатів з цього приводу.
Олександр Горячкун:
“Відверте маніпулювання громадською думкою, перекручування фактів – це фішка міського голови та його підлеглих.
Так, сьогодні зранку узбіччя одного з автошляхів міста прикрасив «оманливий» білборд. Помилилися хіба з надписом, бо ж насправді це список людей, які заважають меру та його свиті наповнювати свої кишені.
Не потрібно зайвий раз говорити, що це чергова провокація, бо як і раніше 18 депутатів від пʼяти фракцій дотримуються чіткої позиції. Отож, ми вимагаємо:
– скасувати «драконівський» тариф на воду;
– розпустити «ручний» виконком мера, який приймає вигідні для нього рішення;
– виконати рішення сесії Мукачівської міської ради, яка відбулася 20 квітня 2022 року у приміщенні Мукачівської районної ради;
– припинити багаторічну монархію в Мукачеві, де відомі особи позиціонують себе як власники міста та працюють виключно у своїх корисливих інтересах.
Ми будемо робити все можливе задля того, щоб зламати міцну корупційну систему. І це тільки початок!
Надалі буде цікаво з’ясувати, чому в нашій громаді більшість підрядних робіт за підвищеними кошторисами виконують виключно львівські компанії. Вигідно «домовитися» з місцевими не вийшло чи просто не ризикують «вести бізнес» зі своїми?
Роман Бігунець:

😂Як це, прокинутися одного ранку знаменитим?

🥲На жаль, не можу оцінити особисто, оскільки перебуваю у відрядженні західною частиною України у справах, не настільки важливих, як розклеювання відвертої брехні.
Хто ще не бачив «шедевр реклами»- раджу проїхатися в сторону мікрорайону Паланок.
Але я, власне, не про сам борд.
Останні кілька місяців провів багато різних тренінгів для молоді на тему політичної освіти та громадянської позиції, а на одній з останніх якраз розповідав про маніпулювання суспільною думкою в політиці та як з цим боротися.
✍️І тут мені якраз пригодився мій досвід роботи депутатом, адже за 2 роки спостережень за діями міського голови – про маніпулювання я можу написати монографію.
Цей борд – це якраз хрестоматійний приклад такого методу, як підміна понять, я його навіть зберіг собі для презентацій🤣.
Отже, якшо вам дуже потрібно, щоб ваше рішення було проголосовано, але ви не хочете, щоб депутати його читали, бо можуть бути лишні запитання, чому вулиці, за які вони просять роками – не включають у список для проведення ремонту, рецепт простий:
1. Продовжуєте позачергову сесію, яку скликали ще 2 місяці тому і не закрили. Згідно регламенту проекти рішень чергової потрібно оприлюднити завчасно, а тому у вас є пояснення, чому ви їх не показали громадськості.
2. Вносите питання про включення проекту вашого рішення в порядок денний, не роздавши його депутатам і взагалі не ознайомивши з його змістом.
3. У відповідь на питання незадоволених цим депутатів, де проект рішення – починаєте голосно кричати, що депутати не бажають голосувати за ремонт вулиць (бажано також, щоб кричали і старости та інші ваші підлеглі).
4. Якшо питання пройшло – ви переможець і можете написати, що за вашою ініціативою прийнято рішення про ремонт доріг.
5. Якшо питання не пройшло – зберіть фото ваших опонентів і опублікуйте на підконтрольному вам медіаресурсі, підігріваючи це коментарями, начеб-то мукацівців, які незадоволені депутатами.
6. А от якшо це не спрацювало … – я б не радив вам робити такий борд😂. Бо це дуже примітивно і точно не спрацює.
👇Ну, а нижче можете глянути, що насправді мало бути написано на цьому білборді, думаю, свідомі мукачівці це розуміють”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *