Секретар Мукачівської міськради Горячкун жорстко відреагував на тарифну політику мера Балоги

Підняття тарифів на водопостачання та водовідведення в Мукачеві більш ніж в два рази збурило проти міського голови Андрія Балоги містян та депутатську більшість у міськраді.
Терпіння громади не безмежне.
Про це свідчить заява секретаря Мукачівської міськради Олександра Горячкуна.

Міський голова вкотре намагається обійти питання перегляду тарифів на воду та водовідведення спекулюючи іншими фінансовими питаннями громади.
Цього разу заручниками міського голови стали мешканці міста, які очікують ремонтних робіт на окремих об’єктах Мукачева.
Для того, щоб ввести в оману людей та продовжити стягувати з мешканців міста драконівські тарифи,на засідання бюджетної комісії Мукачівської міської ради,яке до речі не відбулася через відсутність кворуму,було винесено питання змін до міського бюджету,щодо отримання державної дотації. Тут слід нагадати міському голові, що ним оголошена перерева у пленарному засідані вже 30 днів, де можна розглянути будь які питання.
Тобто, виносити дане питання на розгляд бюджетної комісії було не доцільно та завідомо провокаційно. Це чітко розуміють чиновники міста однак свідомо це зробили.
Що стосується всіх інших фінансових питань, щодо бюджету, всі вони неодмінно будуть розглянуті, але виключно після того, як на сесії скасують ганебне рішення виконкому про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення.
Ми не дозволимо знущатися з містян. Тарифи на воду повинні бути скасовані, а гроші залишатися у людей на власні потреби, а не у кишені чиновників.
Окремо хочу зазначити, що це позиція не лише членів бюджетної комісії, але і всіх 18 депутатів більшості міської ради, а саме п‘яти фракцій: Слуга Народу, Рідне Закарпаття, За майбутнє, КМКС та Європейська солідарність.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *