В Ужгороді партія ОПЗЖ підняла голову і намагається впливати на політичні рішення

В Ужгороді партія ОПЗЖ підняла голову і намагається впливати на політичні рішення

Про це пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/413


❗️Начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита, який останнім часом проявляє жвавий інтерес до подій в Ужгородській міській раді, має визначитись чи зацікавлений він у подоланні корупції та політичної нерозбірливості в цьому органі місцевого самоврядування.

❗️Якщо так, то має здійснити сворідну прививку від спокус хабарництва серед чиновництва обласного центру – пролобіювати на посаду секретаря Ужгородської міськради свого однопартійця Олександра Волосянського, який є одним з небагатьох депутатів міськради, що не брав винагороди за «жирні» голосування.

❗️Я розумію, що Олександр військовослужбовець 68 батальйону ТРО і надзвичайно складно здійснити процедуру його звільнення зі збройних сил. ❗️Але можливо. Віктор Федорович набрав політичну вагу всеукраїнського масштабу і має реальні важелі впливу на деякі процеси.

❗️Хоча любить «прибіднюватися», як у випадку з московською церквою та відновленням історичної справедливості по відношенню до вкрадених храмів греко-католиків.

– Я не можу впливати на обласних депутатів, не можу заставити їх голосувати, церква і держава розділені, – В.Ф.

– Можете, якщо у вас є стимул. Голосування по відставці заступниці голови Закарпатської облради Андріані Сушко це добре продемонструвало.  7 фракцій з 8 у «кишені» Віктора Микити, – П.Ф.

❗️Погоджуюсь, в Ужгородській міськраді, непроста ситуація. ❗️Діючий секретар міськради Арсен Мелкумян – збитий льотчик. Він власноручно написав  заяву на звільнення з посади. Плюс зібрано 20 підписів про його відставку (наскільки добровільно – також питання).

❗️Але в цій ситуації тривожить те, що п’ята колона кремля – партія ОПЗЖ підняла голову і намагається впливати на політичні рішення.

❗️В Ужгороді депутати від ОПЗЖ насмілилися підписувати звернення за відставку секретаря міськради від «Слуги народу». 

❗️Просто – жесть.

❗️Це ті самі депутати які мали, у випадку сприятливого для ерефії результату нападу на Україну, очолювати окупаційні органи влади. 

❗️Я розумію, що Верховній Раді вигідно зараз  використовувати опзжистів для голосування різних непопулярних рішень, тому їх політично не ліквідовують. Так само і в Закарпатській облраді. ❗️Але вони там сидять нижче трави і роблять все, що їм кажуть центри прийняття рішень. 

❗️А в Ужгороді депутат від ОПЗЖ може спокійно послати на три букви міського голову Андріїва ще й намагатися при цьому вдарити його. Може й треба це зробити, але явно не медведчуківцю.

Висновок.

❗️В Ужгороді по відношенню до ОПЗЖ треба застосувати мукачівський варіант Балоги.

❗️Мелкумян має сидіти на посаді і не рипатися, поки не вирішиться питання з Волосянським, а далі в кращих демократичних традиціях мають пройти вибори секретаря Ужгородської міськради.

https://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *