В Мукачеві загострився конфлікт між депутатським корпусом та міським головою

Секретар Мукачівської міської ради Олександра Горячкун розповів на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук про намагання міського голови Андрія Балоги маніпулювати суспільною дуикою громади:
“Шановна Мукачівська громадо!
Як секретар міської ради, вимушений звернутися до вас публічно, щоб запобігти подальшим маніпуляціям з боку мера та його команди.
Останні 2 дні спостерігаю за тим, як всупереч відкритому зверненню депутатів міський голова скликає депутатські комісії, підсилюючи всі повідомлення про це суспільно важливими питаннями.
При цьому хочу звернути увагу, що попередня сесія Мукачівської міськради, яка розпочалася ще в лютому 2023 року, — донині не закрита!
Вносити повторно на розгляд комісій питання, котрі розглядали на незакритій сесії, взагалі нема підстав, а тому вся інформація щодо цього — блеф.
Окрім того, ми не можемо спокійно брати участь у роботі ради, враховуючи постійний тиск на деяких депутатів шляхом їх незаконного звільнення, а також спроби політичного підкупу посадами за кошти місцевого бюджету.
Кожен з нас є таким самим представником територіальної громади, як і міський голова. Наші виборці категорично не приймають «золоті» тарифи на воду, антигуманну політику виконавчого комітету міськради та ігнорування мером рішень ради.
На сьогодні більшість депутатського корпусу не вбачає можливості брати участь у роботі міської ради та комісій, доки нас, як депутатів, не почнуть поважати, враховувати нашу думку, а не лише власну.
✅Нагадаю наші вимоги:
1. Скасування найвищих в Україні тарифів на водопостачання та водовідведення.
2. Розпуск виконавчого комітету Мукачівської міської ради.
3. Виконання рішень сесії Мукачівської міської ради, яка відбулася 20 квітня 2022 року у приміщенні Мукачівської районної ради.
❗️Сподіваємося на ваше розуміння та підтримку!”
Адміністратор групи Мукачево SOS Володимир Горішняк торкнувся суті  конфлікту між депутатським корпусом Мукачівської міськради та міським головою:
“Насправді, депутати, які не входять до складу “Команди АБ” вимагають від ратуші не так вже і багато – з повагою і порозумінням ставитися до мукачівців, які вимушені сплачувати чималі кошти за “золотий тариф”.
А ще – вони вимагають поважного ставлення до себе, дотримання демократичних підвалин при обговоренні життєво важливих питань громади, недопущення кадрових призначень, які вмотивовані інтересами певних політичних партій і намагань міського голови будь-що забезпечити в раді більшість для прийняття тих чи інших рішень.
Зрештою, коли в маленькому місті, сесія міської ради розпочинається у лютому і триває аж до кінця травня – це також вірна ознака того, що є прояви політичної кризи із сподіваннями що з плином часу все якось воно розсмокчеться, розрулиться, розв’яжется… Але по факту як раз все виходить із точністю до навпаки.
Отже, “бунтівні” депутати сьогодні свій хід вже зробили. М’яч на боці поля “Команди АБ”… Яким буде хід короля (в сенсі – мера) ми побачимо вже незабаром…”, – зазначив Володимир Горішняк.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *