Через Шухевича мукачівські адепти Балоги вимагають відставки Москаля (фото)

Через Шухевича мукачівські адепти Балоги вимагають відставки Москаля (фото)

Рупор Віктора Балоги, голова постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики,  оборонної роботи та надзвичайних ситуацій Мукачівської міської ради Роберт Іванчо (фракція ЄЦ) ініціює звернення про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля. Причиною істерики стало розпорядження Москаля про перейменування вул. Івана Туряниці в Мукачеві на вул. Романа Шухевича.

Нагадаємо, що вулиця Романа Шухевича з’явилася в Мукачеві в квітні 2016р. після підписаного Г.Москалем розпорядження про «декомунізацію» топонімів у населених пунктах Закарпатської області. Раніше вона носила назву Івана Туряниці (з 1946 по 1948 рік – перший секретар Закарпатського обкому КП(б)У, член ЦК Компартії України). Днями очільник Закарпаття урочисто відкрив вулицю Романа Шухевича в Мукачеві.

Роберт Іванчо з цього приводу пише в спільноті Мукачево.Так :

Шановні Мукачівці!
В зв’язку з тим, що особа, яка представляє в нашому краї центральну Київську владу- Москаль Г. Г., дозволяє собі ображати жителів міста Мукачево, нехтувати їхньою думкою та ще й називати вулицю в місті, з єврейською історичною культурою, іменем командира батальйону ” Нахтігаль” Р. Шухевича, який знищив 4000 євреїв, пропоную звернутися до:
– депутатів обласної ради;
– депутатів Верховної ради;
– Президента України
З вимогою дати оцінку діям цього чиновника та звільнення його з посади голови облдержадміністрації!

Віктор Балога, як справжній послідовник Макіавелі, однією рукою підгодовує правих націоналістів Закарпаття, а іншою спонсорує місцевих політиканів з сепаратистськими настроями.

Раніше “Трибуна повідомляла щодо діяльності Роберта Іванча: депутат від Балоги пропонує перейменувати Закарпаття на Підкарпатську Русь,

СБУ викликало на допит мукачівського депутата, який марить “Підкарпатською Руссю”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *