СБУ викликало на допит мукачівського депутата, який марить “Підкарпатською Руссю”

СБУ викликало на допит мукачівського депутата, який марить “Підкарпатською Руссю”

УСБУ в Закарпатській області викликало на допит голову постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики,  оборонної роботи та надзвичайних ситуацій Мукачівської міської ради Роберта Іванчо (фракція ЄЦ) , який закликав у мережі Фейсбук перейменувати Закарпатську область у Підкарпатську Русь.

Про це Роберт Іванчо з нотками істерики повідомив у спільноті Мукачево.Так

Шановна громадо!
Хочу повідомити, що мене викликають на допит в СБУ, 5.04.2017 року в зв’язку з тим, що порушена кримінальна справа по факту статті, яку я написав на своїй сторінці в ФБ, щодо приведення у відповідність до Закону України ” Про декомунізацію ” назви нашого краю – з слова, яке придумали комуністи на чолі з Сталіним – ” закарпаття ” на історичну назву – Підкарпатська Русь!!!
Вважаю, що виконання Законів України є обов’зковим для всіх громадян України!!!
Не розумію, чого за вимогу виконувати Закони України відкривають кримінальні справи???!!!
Повідомляю, що вважаю це за прояв тиску на себе за свої законні переконання, щодо виконання Законів України!

Підставою для виклику до СБУ були провокативні висловлювання депутата щодо необхідності зміни назви Закарпатська область на Підкарпатська Русь.

1 Comment

  1. цю падлюку не лише на допит в сбу виклаикати треаба, його за відкриті кримінальні справи проти нього за воровство брілліантів та коштовностей від колишньої дружини, та побиття колсиь вчительки у мукачівській гіфмназії . він має уже сидіти в тюрмі, а ще ся сволота кришує увесь криміналітет у районі Паланок, кришує наркоманів та малолеток ворів у Пудгороді розповсюдників наркоти, колись був регіоналом, потім щоб його не судили пішов шістьории на Єц там його ЗРОБИЛИ своїм штопором, каждуй дірі затичка, словом кримінал у ратуші процвітає отпетими мошенніками

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.