Депутат від Балоги пропонує перейменувати Закарпаття на Підкарпатську Русь

Депутат від Балоги пропонує перейменувати Закарпаття на Підкарпатську Русь

Голова постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики,  оборонної роботи та надзвичайних ситуацій Мукачівської міської ради Роберт Іванчо (фракція ЄЦ) пропонує перейменувати Закарпатську область у Підкарпатську Русь. Про це депутат пише в спільноті Мукачево.Так (стилістика і орфографія збережені):

Хто дав нашому краю назву – Закарпаття ?
В наслідок визволення нашого краю радянськими військами в жовтні 1944 ( Закарпатська Україна ) та приєднання нашої території до України в складі СРСР з назвою Закарпаття, 22 січня 1946 року.

До цього часу назва була Підкарпатська Русь!
Радянські керівники назвали наш край Закарпаттям, бо для них ми за Карпатами.
Вважаю, що ми весь час були в сладі Європи, а вони були за Карпатами!
І історична назва нашого краю Підкарпатська Русь!!!
Можливо потрібно змінити назву в зв’язку з тим, що в державі Україна прийнятий закон про декомунізацію, а назву – Закарпаття, придумали радянські комуністи.

Сміливість депутата Мукачівської міськради Роберта Іванча викликана очевидно тим, що посаду першого заступника начальника УСБУ в Закарпатській області займає Володимир Гелетей, тесть Мукачівського міського голови Андрія Балоги, який є надійним дахом для представників “Єдиногого Центру”.

1 Comment

  1. аморальний авторитет точно щось вживає не те коли несе такий брєд він або неадекватний або виконує завдання своїх босів внести хаос межи люди
    Хто би що говорив за самим шлейф криміналу тягнеться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.