Підбито підсумки міжнародного Союзницького походу на Говерлу військовослужбовців ЗСУ та НАТО (відео)

Підбито підсумки міжнародного Союзницького походу на Говерлу військовослужбовців ЗСУ та НАТО (відео)

Полковник Микола Журавльов підбив підсумки міжнародного Союзницького заходу «Україна — стратегічний партнер НАТО заради миру та безпеки», котрий проходив з 23 по 26 лютого 2022 року на території Ясінянської громади (голова Андрій Делятинчук).

В ході зимового сходження на найвищу вершину України гору Говерла було відпрацьовано тактичний елемент, здійснивши спільний комбінований марш на машинах та пішки по зимовому гірському маршруту Ясіня-Лазещина-Козьмещик-гора Говерла.
– Під час висування по маршруту військовий капелан Дмитро Каран провів літію за загиблими військовослужбовцями Збройних Сил України.
– Організатор заходу полковник Микола Журавльов проводив радіотренування в ланці об’єднаних чотирьох груп – Збройних Сил України, військових НАТО, представників ДСНС, та групи Національного супротиву з числа учасників бойових дій Рахівщини, відпрацьовував ввідні по нападу на колону силами диверсійно-розвідувальної групи (ДРГ)  ймовірного противника . Військовослужбовці вміло діяли у цій ситуації, на ходу відбили напад ДРГ та  знищили противника і продовжували рух.
– На вершині гори Говерла було розгорнуто Державний прапор України та стяги країн НАТО, прапори товариства “Просвіта” та громадських організацій учасників бойових дій.
– Учасники походу взяли участь у відзначенні 103-ї річницю з дня створення Гуцульської Республіки.
– Разом із Союзниками з НАТО військовослужбовці ЗСУ дослідили питання розвитку соціальних гарантій військовослужбовців на прикладі країн які вийшли з пострадянського простору(Литва, Словаччина, Естонія) і на сьогодні є повноправними членами Організації Північноатлантичного Альянсу (НАТО) .
– За наслідками дискусії було підписавши акт про результати наукового дослідження українською та англійською мовою.

Приємно зазначити, що представники збройних сил НАТО запевнили українську сторону про те, що вони не збираються евакуйовуватися з України, як стверджує ворожа пропаганда, а навпаки нарощуватимуть військову місію по допомозі незалежній Україні.

http://

На Закарпатті військовослужбовці ЗС України та НАТО піднялися на Говерлу (відео)

/

На Закарпатті військові України та НАТО взяли участь у Гуцульському віче (відео)

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.