Американські військові розмістяться на межі Ужанського нацпарку

Американські військові розмістяться на межі Ужанського нацпарку

Про це в своєму телеграм-каналі пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/123

❗️Ужанський нацпарк є об’єктом заінтересованості спецслужб США та Пентагону.

Підрозділ військовослужбовців 82-гої повітряно-десантної дивізії армії США (82nd Airborne Division) розміститься в польському населеному пункті Волосате, що знаходиться на кордоні з Україною в межах Закарпатської області. ❗️Волосате зв’язане з українською Лубнею дорогою, яка перебуває у задовільному стані. У цьому місці до пандемії коронавірусу функціонував тимчасовий пункт пропуску Лубня – Волосате (зазвичай його відкривали на свята польсько-української дружби).

❗️Адміністрація президента Байдена схвалила план, розроблений Пентагоном на випадок того, якщо американці, які перебувають в Україні, вирішать покинути країну, у випадку початку війни з Росією, про це інформує видання The Wall Street Journal.

❗️В Україні зараз перебуває близько 30 000 американців. План передбачає, що в разі потреби допомагати в їхній евакуації будуть військовослужбовці з 82 повітряно-десантної дивізії армії США (1700 чоловік), які днями висадилися в місті Жешув (90 км до України) . ❗️План Пентагону передбачає, що найближчими днями вони почнуть створювати контрольно-пропускні пункти, наметові табори та інші тимчасові споруди на польсько-українському кордоні.

❗️Завданням десантників у разі війни полягає у ​​тому, щоб надати Польщі матеріально-технічну підтримку та допомогти скоординувати евакуацію американців, які прибудуть до цієї країни з України. Одним з пунтів дислокації американських солдатів, розміщених вздовж україно-польського кордону буде Волосате.

❗️Для американських військових Ужанський нацпарк, що знаходиться в межах колишнього Великоберезнянського району, є добре відомим, адже у минулому році його проінспектували представники Бойової групи 33-ї піхотної бригади (33rd Infantry Brigade Combat Team). ❗️З ситуацією на  території прикордоння американських військових знайомив колишній директор Ужанського нацпарку Віктор Биркович, який також перебуває у дружніх стосунках з маршалеком Підкарпатського воєводства з центром у Жешуві Владиславом Ортилем.

❗️Голові Закарпатської ОДА Віктору Микиті треба терміново звернути увагу на Ужанський парк, адже там зараз відбувається повний безлад за участі нелегальних торговців людьми та контрабандистів, за сприяння Міндовкілля.

❗️З першочергових заходів голові ОДА треба дати вказівку місцевій владі забезпечити розчистку від снігу дороги з села Лубня до кордону з Польщею.

На фото: представники Бойової групи 33-ї піхотної бригади (33rd Infantry Brigade Combat Team) на території Ужанського нацпарку у лютому 2021 р.

Читайте такожЗа 200 км від Ужгорода висадилися підрозділи американських десантників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *