Закарпатка перемогла у номінації «Найкраща спортсменка 2021 року»

Закарпатка перемогла у номінації «Найкраща спортсменка 2021 року»
Викладач Ужгородського інституту культури і мистецтв, доктор філософії, кандидат наук з фізичного виховання та спорту України, майстер спорту України міжнародного класу Вероніка Мишко – серед лідерів всеукраїнського спортивного року 2021!
На засіданні Генеральної Асамблеї Спортивного Комітету України визначали переможців у номінаціях «Зірки спортивного року».
У номінації «Найкраща спортсменка 2021 року» – танцювальний спорт переконливу перемогу здобула Вероніка Мишко.
І це – заслужено. Адже В.Мишко представляє танцювальний спорт України серед дорослих спортсменів WDSF. Вона – чемпіонка Європи WDSF 2021 року за програмою 10 танців; срібна призерка чемпіонату світу 2021 року та Кубку світу 2014 року WDSF з 10 танців; чемпіонка Східної Європи з 10 танців; 16-разова переможниця чемпіонату України;15-разова володарка Кубку України, а також серед ТОР – 9 кращих пар світу на 9-х World Games 2013 року, Калі (Колумбія).
Від усієї душі вітаю Вероніку, бажаю міцного здоров’я, джерельної наснаги до нових перемог і злетів. Її професіоналізм, майстерність, завзяття та досягнення надихають до своїх звитяг студентів УжІКіМ та всю молодь рідного Закарпаття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *