Як міська влада “озеленяє” Ужгород

пенькиГО «Самодопомога Закарпаття» висловлює стурбованість тим, що одна з найзагазованіших вулиць обласного центру Закарпаття Капушанська залишилася без «зелених легенів», на місці яких нині постали пеньки.

Такий стан справ обурює, особливо у місті, де відсутній електричний транспорт і де з року в рік зростає кількість автомобілів. Відтак Ужгород неабияк потребує «зелених легень», які місцеві комунальні служби нині просто знищують.

Згідно правил благоустрою міста затверджених 26 грудня 2006 року до обов’язків місцевої влади належить: «проводити у повному обсязі обстеження і заміну засохлих і пошкоджених кущів та дерев, а також садіння.» Минулого року міська влада розпочала «озеленення» вулиці Капушанської, але наразі поряд з гордістю міста найдовшою липовою алеєю, маємо ще одну «гордість» − найдовшу вулицю «пеньків».

У зв’язку з цим ГО «Самодопомога Закарпаття» вимагає комунальні служби провести озеленення восени та розпочати висадку саджанців, а наші активісти радо прийдуть вам на допомогу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *