Термальні купальні Берегова знов запрацюють на благо міста

басейнВідомі термальні купальні Берегова, які було нелегально передано в оренду на 49 років невідомій київські фірмі, під тиском громадськості поступово повертаються у русло роботи на благо міста.

Зараз йде процес налагодження господарської діяльності, — каже новопризнечана т.в.о гендиректора УСБ «Закарпаття» Олена Вітрук. Адже відомо, що колишні власники залишили «спадщину» боргів та невиконаних завдань. До речі, на відміну від колишнього власника киянина, пані Олена – закарпатка, а саме мешканка Мукачева.

Наразі у нового керівництва в найближчих планах владнання усіх юридичних питань та розвиток інфраструктури,  розповідає депутат міськради Валерій Боровський. Проте колишні власники не можуть змиритися з втратою цінного для їх кишень об’єкта.

Також очільники УСБ «Закарпаття» у тісному контакті з мерією мають за мету зробити цілющі купальні доступнішими для берегівчан. Для цього вже розроблена система знижок для мешканців Берегова, ветеранів, інвалідів, пенсіонерів. Окрім цього на кардинальні зрушення очікує спортивний вектор. Наприклад, тепер вихованці спортивних секцій зможуть повноцінно займатися у залах УСБ «Закарпаття» та після занять безкоштовно відвідувати разом з тренерами басейн. Плануються і проведення некомерційних спортивних змагань на території бази.

На минулих вихідних берегівську УСБ «Закарпаття» несподівано відвідав заступник Міністра молоді та спорту Ігор Гоцул. Високопосадовець оглянув територію та повідомив, що наразі комплекс розглядають як повноцінну базу для реабілітації українських спортсменів, зокрема олімпійців. Відомо, що через анексію Криму спортсмени України не мають можливості відвідувати тамтешні заклади для реабілітації.

Варто зазначити, що в таких напружених умовах басейни та готель готові обслуговувати туристів і зростання цін для відвідувачів УСБ «Закарпаття» не буде. Навіть найдорожчий номер готелю подешевшав з 550 до 450 грн (+ сніданок). До речі, з 22 до 26 квітня термальні купальні не діятимуть, адже, згідно із санітарними нормами, буде проведена заміна води.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *