Альтернативний погляд на пікет під стінами закарпатської міліції.

шараничЯк уже повідомляло видання “Трибуна”, вчора  в Ужгороді під стінами обласного УМВС зібралося близько 100 осіб з вимогою відставки начальника міліції Сергія Шаранича. Не можемо стверджувати, що всі активісти були проплачені але деякі факти насторожують.

Серед різношерстої публіки  найбільшою була  компанія молодих людей, котрі «добровільно» прийшли знімати Шаранича, була під проводом такого собі власника мотоклубу «Харлей» пана Ігоря з мікрорайону Радванка. Пан Ігор «по роботі» тісно співпрацює з партією ЄЦ і є одним із сірих кураторів цієї політ сили в Ужгороді. Щоправда, більша частина цієї молоді просто ховалася від сонця на протилежному від УМВС боці вулиці, тим самим показуючи своє ставлення до цієї вистави.
Досить несподівано було побачити у натовпі і особистого охоронця родини Балог Дмитра, котрий «допомагав» робити останні вибори молодшому брату сім’ї Павлові. Очевидно, Діма прийшов на допомогу люстраційному комітету, який не вписується у строки зняття Сергія Шаранича на догоду сім’ї.
Серед протестуючих було помітно і близько 10 чоловік мукачівської самооборони кума Балог і колишнього начальника обласного УМВС Віктора Чепака, всім відомого корупціонера. Саме його кандидатуру на посаду головного міліціонера області нині повсюди озвучує голова облради Іван Балога. І, зрозуміло, клан аж ніяк не хоче бачити на цій посаді Сергія Шаранича, котрий насмілився відкрити кілька кримінальних справ на двоюрідного брата Балоги Сергія Петьовку та й самого Віктора Івановича з його Барвою. І як у цьому контексті не згадати скандальний на всю Україну прецендент із «лівим» американським літаком Балоги-секретаря Ющенка. Цю справу розкрутив саме Шаранич…
Шаранич не став іти слідами свого попередника і не піддався провокаціям так званих люстраторів, відмовився на вимогу люстраційного комітету добровільно писати заяву на звільнення з посади начальника УМВС.
Начальник УМВС наголосив, що за два тижні, відколи на посаді, закарпатська міліція розкрила ряд резонансних злочинів. Зокрема, затримано г.Нагірного, який кілька років тому вчинив резонансне ДТП у Хустському районі й переховувався від слідства в Угорщині. Знайдено й іншого водія-вбивцю з Хустщини, з вини якого в ДТП днями загинуло молоде подружжя. Триває знищення грального бізнесу в області. Керівник запевнив, що робитиме все для подолання злочинності в краї й для того, аби був порядок. Очищатиме міліція й власні ряди від корупціонерів і злочинців у погонах.
Водночас полковник Сергій Шаранич категорично відмовився писати заяву на звільнення із займаної посади за власним бажанням і погодився на участь у конкурсі, якщо такий буде запропоновано Міністром. Він нагадав, що досі лишається в статусі виконуючого обов’язки і будь-яку конструктивну критику готовий вислухати. Бо відкритий до спілкування з громадою, в т.ч. через сторінку у соціальній мережі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *