ПАТ «Закарпаттяобленерго» спільно з Ужгородським МРЕМом та ЖЕКом №5 започаткують нову практику: боржникам за комунальні послуги в Ужгороді почнуть вимикати світло в під’їздах та ліфти. Про це директор комунального підприємства Анатолій Ковальський повідомив на нараді керівництва міста з комунальними службами.
Список під’їздів та час відключень ініціатори боротьби з масовими неплатежами подадуть до міськради для оприлюднення на офіційному сайті.
Струм у під’їзди почне повертатися лише після повної сплати згідно рахунків, або після реструктуризації боргу.
Міський голова Віктор Погорєлов підкреслив, що це не є ініціативою міської ради.
7dniv.info
