Ужгородські футболісти гратимуть за півзарплати

говерла-стадіонНашу Ужгородську команду чекає шлях “Карпат” і “Чорноморця”, де футболістам було запропоновано істотно скоротити зарплату.

Керівництво ужгородської “Говерли” скоротить бюджет команди у зв’язку з фінансовими проблемами в країні. Щоб уникнути розпуску клубу, футболістам було запропоновано піти на зниження зарплати, повідомляє dt.ua.

Таким чином, “Говерла” ще й вирішить проблеми з Федерацією футболу України, які виникли з-за старих боргів клубу перед колишніми футболістами.

“Наскільки я знаю, питання закрито і знімати очки з нас не будуть. Природно, частково погашаються борги, у кожного індивідуально”, – повідомив головний тренер ужгородців В’ячеслав Грозний в інтерв’ю телеканалу “Футбол 1”.

“Разом з капітаном Максимом Шацьких ми зустрічалися зНестором Шуфричем. Він сказав, що до кінця чемпіонату доведе команду і не кине її, як би важко не було. Правда, у нього немає можливості підтримувати команду в тому ж обсязі, тому він буде підтримувати команду зі зменшеними контрактами”, – резюмував фахівець.

Додамо, що напередодні “Говерла” вирушила до Туреччини, де протягом 2 тижнів буде готуватися до весняних матчів чемпіонату Прем’єр-ліги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *