Закарпатських журналістів запрошують приєднатися до “Дня гарних новин”

позитивЖурналістам пропонують щомісяця 20 числа максимально подавати позитивні новини хоча б упродовж одного дня.

На початку 2013 року Управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородського міськвиконкому (ініціатор – Євген Бобров, начальник управління) спільно з Ужгородським прес-клубом започаткували «День гарних новин». Переможця планували визначити за рік – на початку 2014 року. Проте події в Україні перешкодили остаточним планам по завершенню проекту.

Але Управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді знайшло можливість продовжити конкурс і нагородити переможців вже наприкінці цього року. Дякуємо тим, хто підтримував «День гарних новин» (ми фіксували роботу тих ЗМІ, які зголосилися до конкурсу»!) і врахуємо всю позитивну діяльність!

Запрошуємо Вас продовжити розпочату справу, а тих, хто тільки дізнався про «День гарних новин», приєднуватися до проекту.

Щомісяця 20-го числа закарпатським ЗМІ пропонується максимально подавати позитивні новини хоча б упродовж одного дня. Активно їх самим продукувати і знаходити. У цей день щомісяця на площі Театральній відбуватимуться флеш-моби під гаслом «День гарних новин» (цього тижня такий флеш-моб проходитиме 24 січня, о 13.00).

Крім того, наприкінці кожного кварталу визначатимуться найкращі постачальники (інтернет-видання, газети) гарних новин. Для друкованих видань, які виходять раз на тиждень, пропонується запровадити рубрики “Гарних новин”.

Приз редакції-переможцю теж гарний – комп’ютер/або ноутбук. Журі, яке слідкуватиме за «позитивним» контентом, складатиметься з представників Управління, Ужгородського прес-клубу, журналістів та об’єктивних читачів.

Якщо Ви  – «за» , надішліть відповідь електронною поштою uzhgorod@cure.org.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *