Зміна керівництва Закарпатської облради повернула її у «минуле століття» у питанні дотримання законодавства

Зміна керівництва Закарпатської облради повернула її у «минуле століття» у питанні дотримання законодавства
Про це пише на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук депутат Закарпатської обласної ради Василь Іванчо.
Поверхнево проаналізувавши лише одну сесію обласної ради, можна зробити висновок, що за цей час було набагато більше грубих порушень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи Закарпатської обласної ради 8-го скликання, ніж за рік роботи. Значну частину цих порушень голова обласної ради Володимир Чубірко робить свідомо.
Вершиною правового нігілізму і свавілля стало негайне скликання (через 3 хвилини) позачергової сесії 02.12.2021року, без проведення президії перед сесією, без оприлюднення розпорядження про скликання сесії (оприлюдненоно 08.12.2021р.). Негайне скликання сесії не забезпечило право депутатів брати участь у роботі сесії (значна частина депутатів не була присутня на черговій сесії і не була поінформована).
Цими діями грубо порушено п.10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 107 Регламенту роботи Закарпатської обласної ради.
Окрім цього, внесено до структури араруту обласної ради посаду додаткового заступника, який не передбачений у ст. 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», внесено до порядку денного і проголосовано рішення «Про повноваження голови обласної ради 8-го скликання» від 25.11.2021р номер 442, без попереднього його розгляду депутатськими комісіями, чим порушено п.1, п.4 ст 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п.2 ст. 26 Регламенту роботи Закарпатської обласної ради 8-го скликання, і ще багато чого іншого.
Якщо робота Закарпатськоії обласної ради піде і далі у такому руслі, то, вважаю, що це скликання не допрацює до закінчення своєї каденції, оскільки у Верховної Ради України виникне право на дострокове припинення повноважень ради, відповідно до вимог ст. 78 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
P.S. Це написано не для тих, хто вважає що «трава синя».
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *