В Ужгороді триває командний чемпіонат України та чемпіонат України серед спортивних клубів із художньої гімнастики

В Ужгороді триває командний чемпіонат України та чемпіонат України серед спортивних клубів із художньої гімнастики

Свято грації, краси і спорту – в Ужгороді у спорткомплексі «Юність». Цими днями, 7-11 грудня, тут – командний чемпіонат України та чемпіонат України серед спортивних клубів із художньої гімнастики.

Понад тисячу гімнасток, серед яких – і збірна України, демонструють талант і навички, а оцінює їх, зокрема, на командному чемпіонаті, поважне журі на чолі з президенткою Федерації гімнастики України в індивідуальній першості Іриною Дерюгіною, а на чемпіонаті України серед спортивних клубів – журі на чолі з суддею міжнародної категорії Мариною Семенюк.

Заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай привітав учасників змагань в обласному центрі Закарпаття, передав вітання від міського голови, депутатського корпусу та виконавчого комітету, подякував усім організаторам та, зокрема, обласній Федерації художньої гімнастики і її керівниці Валентині Плавайко, що змагання такого високого рівня проводять саме в місті над Ужем. Учасницям наголосив, що щоденна праця над собою, підказки тренерів – запорука успіху.

Також в урочистостях узяли участь начальник управління молоді та спорту департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Олег Муртазін, депутат Закарпатської облради Денис Ман.

На завершення урочистостей спортсменок, які змагалися вчора та сьогодні, відповідно до результатів, нагородили медалями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *