В.о. керівника Закарпатської митниці призначено Ігоря Безсмертного

В.о. керівника Закарпатської митниці призначено Ігоря Безсмертного

У зв’язку з відрядженням начальника Закарпатської митниці Олександра Румянцева, згідно з наказом Державної митної служби України, з 6 грудня п.р. виконувачем обов’язків начальника Закарпатської митниці призначено Ігоря Безсмертного.

Народився Ігор Безсмертний 6 травня 1965 року в м.Київ.

У 1990 році закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості за спеціальністю електропостачання промислових підприємств, далі у 2005-му – інститут дистанційного навчання Національного педагогічного університету ім.Драгоманова за спеціальністю правознавство, і в 2009 році – отримав магістра за спеціальністю міжнародна економіка після навчання в Українському державному інституті фінансів у м.Київ.

Із 35 років загального стажу роботи, 29 – на державній службі. У митній системі – з 1992 року, починаючи з інспектора Київської митниці. А з 2006 року – на керівних посадах Західної регіональної митниці (куди входили і Чопська, Виноградівська та Ужгородська митниці), згодом – Київської обласної, Ужгородської митниці, Київської міжрегіональної, Львівської та Дніпропетровської митниць.

До призначення на Закарпатську митницю Ігор Безсмертний працював начальником управління митних платежів, контролю митної вартості та митно-тарифного регулювання ЗЕД Хмельницької митниці.

Радник митної служби І рангу, повідомили у пресслужбі Закарпатської митниці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *