Закарпатці горою стали за вчительку, що покусала дитину (ВІДЕО)

вчилька укусПоверніть учням вчительку! З такою  вимогою громада Барбова на Мукачівщині звернулася до родини Лендєл, через яку педагога  змусили написати заяву про звільнення. Нагадаю, 12 листопада другокласницю Вікторію Лендєл нібито покусала її класний керівник Ганна Алмаші, після чого батьки написали заяву до міліції. Та люди переконані, вчителька, яка працює у школі  понад 30 років і за цей час  жодного разу не мала проблем ні з дітьми, ні з батьками, такого зробити не могла. Родина Лендєл зовсім іншої думки.

 

Усе Барбово цього дня відстоювало не тільки честь села, а перш за все честь і гідність учительки, яка працювала у школі не один рік і жодного разу не Громада села не витримала того несправедливого, на її думку, розголосу про те, що барбівська вчителька укусила дівчинку. Ніхто з людей дотепер у це не вірить. Спочатку перед громадою віддувалася тільки мама другокласниці пані Оксана, але суперечити обуреній громаді було важко. Через півгодини зявився батько…Люди одразу попросили показати той укус, який нібито зафіксували експерти. Маленька Вікторія вийшла до громади і показала ледве помітний синяк на руці. Укусу люди не побачили і не розуміють, чому батьки Вікторії не вирішили цю проблему мирним шляхом, адже тепер від цього перш за все страждають 14 дітей, яких позбавили їх улюбленої вчительки і  класного керівника. Крім того,  однокласники Вікторії запевняють, що на уроках вона часто поводить себе не зовсім чемно. Обуренню людей не було меж, адже цей інцидент у Барбівській школі сколихнув не лише Україну, а й весь світ. Батьки і діти кажуть, заміни вчительці Ганні Петрівні немає. Хоча вчителька неодноразово вибачалася перед батьками другокласниці, подружжя Лендєл її пробачило, але факт укусу не спростувало, вони вимагали звільнити Ганну Петрівну з посади класного керівника 2 класу, однак у результаті вчителька звільнилася за власним бажанням.

 

Факт укусу дитини внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.. 125 КК України – умисне тілесне ушкодження. Найцікавіше у всій цій історії, що вчителька Ганна Петрівна – троюрідна сестра Оксани Лендєл, тож ось як тепер виглядають ідеальні родинні стосунки.

m-studio.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.