Закарпатські прокурори зустрілися з угорськими колегами (ФОТО)

Сьогодні, у прокуратурі Закарпатської області відбулась зустріч з делегацією прокуратури Салбоч-Сатмар-Берегської області Угорщини

Корбань

  Участь у зустрічі взяли прокурор Закарпатської області Володимир Корбань, перший заступник  прокурора області Андрій Бакай, заступники прокурора області Віталій Роман і Михайло Хиля, а також старший прокурор прокуратури області з міжнародно-правових відносин Олександр Завальський. Угорську сторону представляли прокурор Сабоч-Сатмар-Берегської області Жолт Жірош, його заступники Ференц Нодь та Ласло Шіпош, а також був присутнім і Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаї.

Сторони обговорили питання розширення співпраці між органами прокуратури України та Угорщини. Зокрема піднімалися питання екстрадиції та виконання міжнародно-правових доручень, що дозволить привести до вимог сьогодення двосторонні договори про співпрацю, які вже підписані між двома нашими країнами.
Під час зустрічі, сторони, також детально зупинилися на питаннях реформування кримінальної юстиції та органів прокуратури в Україні. За словами Володимира Корбаня майже рік роботи в умовах нового КПК відзначився позитивними здобутками.
«Інститут процесуального керівництва виправдав мету свого створення. Таким чином, нам вдалося вдосконалити нагляд у рамках кримінальних проваджень, мінімізувати ризики порушення прав, як підсудних, так і потерпілих», – зауважив прокурор Закарпатської області.
Жолт Жірош, у свою чергу, поінформував закарпатських прокурорів про особливості роботи і структуру органів прокуратури Угорщини, а також про зміни і реформи, які здійснені у них протягом останніх кількох років.
 прокурори
На цій двосторонній зустрічі прокурори двох країн також обговорили питання надання правової допомоги у кримінальних провадженнях, видачі осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, визначення напрямків удосконалення механізмів співпраці прикордонних прокуратур Закарпатської та Салбоч-Сатмар-Берегської областей.
 Основним завданням цієї зустрічі прокурори вважають налагодження взаємодії правоохоронних органів України та Угорщини, оперативне взаємоінформування, а також особливості протидії трансконтинентальній та організованій злочинності.
 Інформує Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.