Алкогольні та тютюнові ліцензії видаватимуть в Ужгородській ДПІ

Алкогольні та тютюнові ліцензії видаватимуть в Ужгородській ДПІ

алкогольДПІ у м.Ужгороді ГУ Міндоходів у Закарпатській області повідомляє, що з 1 листопада 2013 року прийом і видача документів для оформлення ліцензій (дублікатів) на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами відбувається і в Центрі обслуговування платників.

        Суб’єкти господарювання самостійно вибирають місце отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

         Для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями до заяви додається довідка органу доходів і зборів про реєстрацію електронних  контрольно-касових  апаратів  (книг  обліку    розрахункових операцій), які знаходяться в місці торгівлі.

         У разі недостовірних даних в наданих документах, приймається рішення про відмову у видачі ліцензії.

        Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявникові не пізніше 10 календарних днів з дня отримання документів.

        За видачу ліцензії стягується  плата в розмірі,  встановленому законодавством. При ухваленні платіжного доручення, перевіряється наявність штампу банку, інформація про призначення платежу і правильність номера рахунку.

        Підготовлені до видачі ліцензії видаються заявникові при пред’явленні ним документа, що засвідчує особу (для фізичних осіб), або уповноваженому представнику заявника на підставі довіреності.

         Графік роботи ЦОП ДПІ у м. Ужгороді:

понеділок, середа, п»ятниця з 9-00 до 18-00,

вівторок, четвер – с 9-00 до 20-00,

субота-с 9-00 до 16-00,

неділя – вихідний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.