Закарпатські націоналісти провели вишкіл до річниці УПА (фото)

«Карпатська Січ» вшанувала пам’ять воїнів Української Повстанської Армії одноденним вишколом поблизу Ужгорода
Активісти спортивно-патріотичної організації «Карпатська Січ» провели запланований одноденний вишкіл для патріотично налаштованих юнаків та дівчат віком до 18-ти років, який був присвячений дню українського козацтва, дню створення Української повстанської армії. Армії, яка в 1942 році кинула виклик двом тоталітарним імперіям, задля захисту українського народу.
Пам’ятаючи подвиги українських ”лицарів духу” не так давнього минулого, було вирішено вишколити молодь задля продовження традицій захисту українського народу. Не зважаючи на несприятливі погодні умови зібралося два десятки молодих закарпатців, що пройшли свій перший вишкіл разом з січовиками.
Члени «Карпатської Січі» провели лекцію про історію створення і діяльність УПА, зокрема про військові дії і шлях в Європу воїнів УПА через Закарпаття, провели теренові ігри, змагання лава на лаву, уроки з прицільного кидання ножів, позмагались в спарингах, показали свої навички у стрільбі з пневматичної зброї тощо. Також січовики навчили юнацтво основам виживання в дикій природі, допомогли оволодіти навичками маскування та багато чого корисного.
Головна мета наших вишколів – загартувати українську молодь в дусі патріотизму і відданості власному народові. Бо доки в Українській Державі існуватимуть молоді загартовані духом і тілом українці, які незважаючи на всі труднощі й небезпеки були готові положити і душу й тіло за свободу своєї Батьківщини – доти і існуватиме українська нація.
В сучасних націоналістів є чудовий приклад – УПА. Армія, що воювала без підтримки з-за кордону проти найбільших тоталітарних імперій тогочасного світу. УПА є прикладом самопожертви і відданості Україні. Тому в нас є на кого рівнятися. Адже будь який загарбник, що приходить на Нашу землю бачить тільки два типи людей – рабів та ворогів. І ми українські націоналісти ніколи рабами не були і не будемо! Тому ми завжди будемо останньою барикадою української нації.
9 8 7 5 4 3 2 1 11

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.