Ужгородські рятувальники вчили школярів гасити пожежі (відео)

пожежникПротидіяти надзвичайним ситуаціям та обережно поводитися з вогнем навчали дітей в ужгородській СЗОШ № 3. Учням пояснили, як правильно відпочивати у поході, на природі в лічі чи горах. Школярам також показали усю техніку, яку доводиться задіювати під час біди.

Діти – майбутнє нації, тому берегти себе і бути обережними важливо навчити їх іще змалечку. Займаються цим і педагоги, і працівники. В рамках освітньої профілактичної діяльності дітям нагадали про базові правила поведінки, як от не відкривати двері стороннім, та розповіли більш складні, зокрема правила поводження із газом. На радість малечі, розповідь супроводжувала анімаційна “Абетка безпеки”. Не оминули і особливо актуальну для Закарпаття тему – правила поводження в лісі, та як виявилось, дітки четвертого та навіть першого класу з цим непогано озанайомлені. Також дітям на радість до школи приїхав пожежний автомобіль і справжні рятувальники, які розповіли про оснащення і навіть продемонстрували його в дії.  У дітей від побаченого залишились лише позитивні враження

Окрім фотографій, немало в кого зявилось бажання стати пожежником, тож працівникам довелось навіть навчити хлопчаків користуватись бранзбойтом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.