Закарпатські атовці закликають Зеленського зупинити владний тиск на колектив Ужанського нацпарку (документ)

Закарпатські атовці закликають Зеленського зупинити владний тиск на колектив Ужанського нацпарку (документ)

Відкрите звернення до Президента України Володимира Зеленського ветеранів АТО – ООС.

Президенту України                                                                                         В.О. Зеленському

Шановний Володимире Олександровичу!

Ми, учасники бойових дій на Сході України,ветерани російсько-української війни, звертаємось до Вас у зв’язку з ситуацією, яка склалась навколо Ужанського національного природного парку, який знаходиться в Закарпатській області.

Останні 5 років Ужанський НПП активно підтримує учасників бойових дій та ветеранів АТО-ООС шляхом організації рекреаційних програм, Всеукраїнських форумів учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною» та інших заходів. На території Ужанського НПП надійно оберігаються природні комплекси та об’єкти,позитивна динаміка економічних показників, Ужанський НПП визнано на міжнародному рівні, як частину міжнародного біосферного резервату «Східні Карпати», що перебуває під егідою ЮНЕСКО.

Ужанський НПП розташований вздовж українсько-словацького та українсько-польського кордону (протяжність 60 км.), що є причиною надмірної уваги до парку зі сторони транскордонних кримінальних угрупувань, що займаються контрабандою, торгівлею людьми та іншими кримінальними злочинами. УБД, проведенням своїх заходів, допомагали парку запобігати вказаним незаконним діям.

Невдалі спроби дестабілізації та захоплення Ужанського НПП кримінальними кланамирозпочалися при попередній владі. На жаль, ці спроби повторюються і в даний час шляхом проведення сумнівного конкурсного відбору у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України та оголошення переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Ужанського НПП особу (СоймаА.Д.), яка не відповідає обов’язковим вимогамконкурсу, про факти підробки документів повідомлено Національну поліцію України та судові органи. Зловживання чиновників та незаконне призначення на посаду директора Ужанського НПП не підтримує колектив парку, громадськість та спільноти учасників бойових дій.

  Також в Ужанському НПП мали місце незаконні дії та безпідставне застосування сили проти колективу парку, в тому числі жінок, з боку владних структур, що є неприпустимо!

Звертаємося до Вас вжити належних заходів для припинення дестабілізації роботи УжанськогоНПП (скасувати незаконний наказ міністра Абрамовського Р.Р.)  та припинення тиску на колектив Ужанського національного парку зі сторони кримінальних кланів та місцевих чиновників, які діють на їх замовлення!  

Закликаємо Вас, як Гаранта Конституції України взяти під особистий контроль вирішення питання Ужанського НПП у правовому руслі (судах), а не з допомогою грубого тиску органів місцевого самоврядування.

ГО «Українська асоціація інвалідів   АТО в Закарпатській області»           В’ячеслав Харченко

ГО «Спілка учасників бойових дій

на сході України   Ужгородщини»                                  Сергій Бєлий

ГО «Бойове братство шахти Бутівка»                            Крістіан Деметер

ГО «Спілка учасників бойових дій                        

на сході України   «Хто, якщо не ми»                            Віктор Ільчук

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *