Закарпатський нардеп Шуфрич видав спіч угорською на адресу колеги Тищенка (відео)

Закарпатський нардеп Шуфрич видав спіч угорською на адресу колеги Тищенка (відео)

Народний депутат Микола Тищенко, який очолює закарпатський осередок партії “Слуга народу” відсторонив нардепів Валерія Лунченка та Нестора Шуфрича від керівництва Групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною. Про це свідчить протокол засідання групи.

У відповідь народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Нестор Шуфрич з  трибуни Верховної Ради “привітав” угорською нардепа та голову Закарпатської організації “Слуги народу” Миколу Тищенка.

Інцидент стався на засіданні парламенту в середу, 2 червня. Причина – кадрові перестановки в Міжпарламентській групі дружби з Угорщиною.

“Вчора сталася дивна річ. З 63 членів групи терміново скликали 34 представників “Слуги народу” і відкликали з постів співголів двох народних депутатів, двох, до речі, єдиних угорців у цій Раді – це мене і мого колегу Валеру Лунченка. Заради чого? Та ми всі зрозуміли! Заради того, хто є третьою за впливом людиною в Україні: після президента, після Єрмака … Коля! – заявив Шуфрич, обурюючись. – У Лукашенка – свій Коля, а у Зеленського – свій”.

“Коля, ну який ти угорський, ти ж Оболонський, куди ти прешся?!” – додав Шуфрич та присоромив Тищенка угорською мовою, зірвавши оплески.

При цьому свій вислів нардеп закінчив фразою “давай до побачення” угорською та українською мовами.

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *