Студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв презентували яскраву програму з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв презентували яскраву програму з нагоди Міжнародного дня захисту дітей
Вікторини, загадки, конкурси та ігри із солодкими призами на площі Театральній в Ужгороді – яскраву програму до Міжнародного дня захисту дітей презентували сьогодні в Ужгороді на площі Театральній студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв. Діток також розважали актори лялькового театру «Бавка», настрою додавали мажоретки.
На свято завітали міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, заступник міського голови Вадим Борець, начальниця управління освіти міськради Наталія Мухомедьянова, директор департаменту культури, національностей та релігій ОДА Євген Тищук, очільниця Ужгородського інституту культури та мистецтв Наталія Шетеля.
1 червня, в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей, студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв, взяли участь у низці заходів, які проводяться в обласному центрі нашого краю.
Так, в атріумі будівлі Закарпатської обласної ради та облдержадміністрації відбулася церемонія нагородження за кращі роботи, подані на участь у фотоконкурсі «Світ дитячої мрії», а таких було понад 200, який проводився серед дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей Закарпаття.
За доброю традицією учасників святкового дійства та запрошених привітали керівники краю – голова ОДА Анатолій Полосков та заступник голови – Петро Добромільський, перший заступник голови облради Андрій Шекета, які відтак кращим вручили нагороди обласного рівня.
Студентка Ужгородського інституту культури і мистецтв Аліна Шпілка подарувала присутнім гарний настрій, виконавши пісню Народної артистки України Катерини Бужинської «Як у нас на Україні».
– Приємно, що вихованка нашого інституту так впевнено і талановито виступила перед шанованою публікою, – зазначила відтак Наталія Шетеля, яка завітала на свято, та додала, що «Міжнародний день захисту дітей привертаю увагу дорослих до дитячого світу, заставляє замислитись над цінностями нашого життя.
Та над тим, що захищати дітей потрібно щодня і щомиті від різних небезпек, бо вони – творіння, дароване нам Небесами – чисте, довірливе і благородне.
Захищаючи їх, ми захищаємо своє майбутнє і майбутнє нашої країни.
Тож дай нам, Боже, мудрості і правдивої любові до дітей, чиїми б вони не були».
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *