Закарпатська ОВА сформувала нові реалії в Ужгородській міськраді (інфографіка)

Про це пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/444
❗️На сьогоднішній сесії Ужгородської міськради 21 голосом сформовано нову архітектуру влади в обласному центрі.
❗️Як і на минулих сесіях команда Віктора Микити використала при голосуванні у якості золотої акції депутатів від ОПЗЖ.
❗️Для повного розуміння ситуації хто кого контролює розробив «структуру власності» та кінцевих бенефіціарів керівництва Ужгородської міськради.
❗️Начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита (Слуга народу) є сюзереном секретаря Ужгородської міськради Ігора Чорнія (Слуга народу) та двох заступників: Івана Завидняка (Слуга народу) та Івана Дурана (Батьківщина).
❗️Ужгородський міський голова контролює заступника Вадима Борця, власник ФК «Минай» Валерій Пересоляк відповідає за заступника Євгена Плавайка (Рідне Закарпаття).
❗️Нардеп Роберт Горват опікується керуючим справами Василем Пинзеником (Рідне Закарпаття).
❗️Окремо хочеться виділити тандем депутата Закарпатської облради Олексійя Петрова (Слуга народу) та заступника міського голови Ужгорода Юрія Рахівського (Слуга народу). ❗️Останньому керівництвом ОВА було запропоновано добровільно написати заяву на звільнення, як це зробили інші його колеги, але Рахівський відмовився, в результаті депутатський корпус визнав роботу Юрія Рахівського незадовільною і його мали б звільнити з роботи. Але в колишнього генерала СБУ є можливість зачепитися за посаду з допомогою лікарняного, а далі видно буде.
❗️Команда Микити повністю підім’яла під себе всі важелі управління Ужгородом.
❗️Тепер треба показати результат роботи, адже перекласти відповідальність нема на кого, мер Богдан Андріїв перетворений на весільного генерала.

https://

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *