Закарпатський батальйон “Сонечко” не збирається застосовувати «брудну» ядерну бомбу у війні проти росії

Про це пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/442

❗️ДРБ «Сонечко» не збирається застосовувати «брудну» ядерну бомбу у війні проти росії.

❗️Лаври роспропагандисти Скабеєвої, яка розпиналася, що встановила склад групи яка атакувала Білгородську область і звинуватила у цьому кадрових спіробітників ГУР, зокрема командира спецпідрозділу «Сонечко» Руслана Каганця, не дають спокою її колегам по перу.

❗️Видання  Life розповсюдило інформацію про те, що фсб запобігла спробі теракту з радіоактивними наслідками, звинувативши у «замаху» військову частину А3449 з кодовою назвою «Легіон».

❗️Далі вказане видання видає важкий маразм про технології виготовлення «брудної» ядерної бомби, методику її застосування та розповідає про структуру таємничої гурівської частини А3449. 90 відсотків брехні змішаної з 10 відсотками правди.

❗️Якби росжурналісти потрудилися пошукати інфу у відкритих джерелах, то виявилося б, що до  А3449 має безпосереднє відношення ДРБ «Сонечко», але в путінських пропагандистів інше завдання – посіяти паніку в російському суспільстві, яке має вимагати від керівництва мордору застосувати ядерну зброю проти України.

❗️ДРБ «Сонечко» повідомляє, що в його арсеналі немає «брудної» ядерної бомби, а ворога знищують за допомогою кращих зразків вітчизняного та західного озброєння.

https://

https://

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *