Закарпатська облрада остаточно виселила Товариство політв‘язнів і репресованих (фото)

Про це повідомляє Павло Федака:
Ганьба Закарпатській облраді та нардепам від Слуг народу! У машині позаду вмістився весь нехитрий скарб Закарпатської крайової організації Товариство політв‘язнів і репресованих.
В‘язні сталінських концтаборів вивезли своє майно з приміщення, яке належить облраді.
Обіцянки уладнати питання про виселення стариків, яким за 90, виявилися передвиборним піаром.
У 2020 році Закарпатська крайова організація Товариства політичних в’язнів та репресованих не отримувала фінансову підтримку з обласного бюджету. Заборгованість яка виникла перед Комунальною установою «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради станом на грудень 2019 року у сумі 49000 грн. (Товариство визнає 27000) зобов’язувався погасити нардеп Михайло Лаба з допомогою нардепів Ігора Кривошеєва та Анатолія Костюха. Олексій Петров у курсі проблеми, заслуховував з цього питання директора Комунальною установою «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради Юлії Малик. Справа про стягнення коштів з політв’язнів перебуває у Господарському суді ЗО.
Очевидно, що нардеп Михайло Лаба потратив значні кошти на те. щоб зробити свого сина депутатом Закарпатської облради від “Слуг народу” і тому забув про свою обіцянку.
У цій ситуації присутній моральний аспект вчинку Закарпатської облради, не можна вчиняти наругу над Іваном Коршинським, Іваном Мироном та іншими в’язнями сталінських таборів.
Читайте також:

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *