Вибори в Ужгороді охоронятимуть більше тисячі поліцейських, СБУ, Нацгвардія та вибухо-технічні служби

вибориТ.в.о. начальника Головного управління національної поліції в області Сергій Князєв повідомив, що в неділю, 15 листопада, контроль за дотриманням законності під час проведення другого туру виборів в Ужгороді буде виконано повною мірою.

Головний міліціонер запевнив, що лише наявність кримінальних справ за фактами підкупу виборців стала причиною того, що радник глави МВС Зорян Шкіряк включив Ужгород у перелік «гарячих точок» на виборах, але ні про які масові заворушення мова не йде.

Попри це на 17 виборчих комісій, 86 дільниць та потенційних 99078 виборців виділяється тисяча правоохоронців, які охоронятимуть порядок на дільницях.

Сергій Князєв повідомив, що крім цього 300 людей у формі патрулюватимуть на вулицях, буде задіяно 100 слідчо-оперативних груп. Ще 200 міліціонерів буде розташовано в місцях, які максимально охоплять територію для найшвидшого доїзду на виклик. Буде 25 груп швидкого реагування.

У повній готовності чергуватимуть підрозділи вибухо-технічної служби спільно зі спеціалістами ДСНС.

Начальник управління СБУ у Закарпатській області Олег Воєводін повідомив, що їх служба працюватиме в день виборів спільно з міліцією.

Створений оперативний штаб. СБУ здійснює моніторинг відкритих джерел інформації на предмет закликів для повалення влади і посягання на територіальну цілісність. Посилено контроль на кордоні, щоб унеможливити контрабанду зброї, – розповів Олег Воєводін.

Крім цього, патрулюванням вулиць займатиметься і Національна гвардія України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *