Прокуратура: на Ужгородську ТВК завели кримінальну справу за підробку підсумків голосування

Прокуратура: на Ужгородську ТВК завели кримінальну справу за підробку підсумків голосування

прокуратураУжгородським управлінням МВС в Закарпатській області проти посадових осіб міськвиборчкому за підозрою у фальсифікації підсумків місцевих виборів 4 листопада 2015 року розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 158 КК України, повідомляє обласна прокуратура.

“До прокуратури звернулася секретар комісії з заявою про те, що посадові особи Ужгородської міської виборчої комісії Закарпатської області при складанні протоколів “Про підсумки голосування по виборах депутатів Ужгородської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі в межах територіальних виборчих округів” від 30 жовтня 2015 року підробили вищезгадані протоколи та надали до органу ведення Державного реєстру виборців неправдиві відомості про підсумки голосування”, – сказано в повідомленні.

Ч. 2 ст. 158 КК України встановлює відповідальність за фальсифікацію виборчих документів, документів референдуму чи фальсифікацію підсумків голосування, надання неправдивих відомостей до органів державного реєстру виборців чи фальсифікацію відомостей державного реєстру виборців.

Зараз у вказаному кримінальному провадженні досудове розслідування здійснює Ужгородський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *