Вибухи в Ужгороді організовані угрупуванням Балог – Ратушняк

гранатаПро це Сергій Ратушняк повідомив видання “Трибуна” у сервісі месенджер.

Угрупування “Барва” Балог і братки Андрієви почали підривати і знищувати своїх для звинувачення в цьому опонентів. В прагненні залишити під собою право на пограбунок міського майна і бюджету, Балога висунув на посаду голови міста напарника по кримінальному бізнесу безграмотного і навіть без СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ Андріїва.

Це чи не з тих Андрієвих, що свого часу вбили податкового інспектора в м. Каменець Буська в Львівській області – вагітну жінку – матір трьох дітей і  ховаючись від тюрми втікли до Закарпаття.

План Балоги – протягнути до другого туру своїх Чубірка і дебіла Андріїва не спрацював. Тоді вони вдалися до чорного піару, звинувачення опонента в канібалізмі і у всіх гріхах на світі. Завершення цієї канви – відвертий бруд в рекламі на ОДТРК “Тиса” ( яку очолює ставленик Ледиди) і вибухи в трьох подільників по розносці 500 грн. Мета проста – отримати жертви, краще труп і звинуватити в цьому Ратушняка.

Ось так, шановні ужгородці і закарпатці, братки Балоги і Андрієви йдуть до влади. Ось так дебіла без середньої освіти Андрієва Балога саджає в крісло мера. Ви повинні знати про це.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *