«Закарпатгаз» продовжує встановлення безкоштовних лічильників

газ1 січня 2016 року завершується другий етап реалізації вимог Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» – встановлення лічильників газу для споживачів, які використовують його для приготування їжі та підігріву води.

З початку року компанія вже встановила понад 1,3 тисячі приладів обліку. До категорії тих, кому відповідно до законодавства, потенційно може бути припинено газопостачання через відсутність лічильника газу потрапляє 750 споживачів – отже, зволікати не можна.

«Сьогодні ПАТ «Закарпатгаз» встановлює виключно безкоштовні лічильники відповідно до сформованих графіків, в які, в першу чергу входять споживачі, що мають газову плиту та водонагрівач. Встановлення відбувається в порядку черговості та з чітким дотриманням вищезгаданого Закону. Графіки оприлюднені на корпоративній сторінці газорозподільної компанії, для того, щоб всі споживачі розуміли, коли до них прийдуть фахівці підприємства для встановлення приладів обліку», – зазначає заступник голови правління з комерційної діяльності та обслуговування клієнтів ПАТ «Закарпатгаз» Євген Полуницький.

У випадку ж, якщо споживач бажає пришвидшити процес встановлення лічильника і готовий зробити це за свій кошт, він може самостійно придбати лічильник, який має низькочастотний імпульсивний вихід та автоматичну корекцію температури, та замовити роботи з його встановлення у компаніях, що отримали дозволи на виконання цього виду робіт. Проконсультуватися щодо технічних характеристик приладу та отримати інформацію, які документи повинні мати компанії для виконання відповідних робіт, завжди можна у фахівців ПАТ «Закарпатгаз».
Як відомо, навесні своєю постановою Кабінет Міністрів вдвічі зменшив норми споживання газу для споживачів, котрі використовують газ без лічильників. Відповідно споживачі сприймають цей процес без особливого ентузіазму. Але при цьому необхідно пам’ятати: відмова від встановлення лічильника газу з ініціативи і за кошти ПАТ «Закарпатгаз», відповідно до ст. 5 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» та п. 6 «Правил надання населенню послуг з газопостачання», є підставою для припинення газопостачання. При цьому його відновлення буде проводитись після встановлення приладу обліку за рахунок споживача та з проведенням оплати за роботи з від’єднання та приєднання газопостачання.

З огляду на це, ПАТ «Закарпатгаз» наголошує: аби не втратити можливість встановити лічильник безкоштовно, споживачам необхідно терміново звертатись до Сервісного центру Товариства для узгодження дати та часу встановлення лічильника.

Для більшої зручності споживачів нами запроваджено додаткові канали зв’язку, а саме:

  • зателефонувати за номерами телефонів: 61-94-48, (067) 244-32-66 – щобудня з 8:00 до 17:00;
  • звернутися в контакт-центр ПАТ «Закарпатгаз» за номером (0312) 48-83-04 – щоденно з 8:00 до 20:00.

 

Довідка: як уже повідомлялося, безкоштовне встановлення лічильників поширюється на споживачів, які використовують газову плиту та колонку.  Аналогічне встановлення лічильників клієнтам, які використовують газ тільки для приготування їжі (мають лише газову плиту) розпочнеться з наступного року і триватиме до 1 січня 2018 року.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *