Три закарпатські силачі отримали звання майстра спорту (ФОТО)

 283 спортсмени з 21-ї області нашої держави, міст Києва, Севастополя та  АР Крим взяли участь у кубку України з класичного пауерліфтингу серед чоловіків і жінок та чемпіонаті країни серед студентів ВНЗ з цього виду спорту, що пройшли у прикарпатському місті Коломия.  Закарпатська команда була представлена шістьма атлетами переважно юнацького і юніорського віку, з яких найкращих результатів домоглися студенти Ужгородського національного університету.

У ваговій категорії до 74 кг серед чоловіків змагались одразу двоє закарпатців: 18-річний  студент економічного факультету УжНУ Максим Офіцинський і 22-річний Дмитро Біляк з Хуста.  Максим успішно виконав усі дев’ять підходів до штанги, що є показником високої майстерності, зібрав у сумі триборства 535 кг, що на 45 кг вище за його особистий рекорд, став бронзовим призером студентського чемпіонату країни й вперше виконав норматив майстра спорту України. Дмитро, котрий дебютував  на всеукраїнському помості, завершив свій виступ з сумою 532,5 кг, що також дає право на присвоєння майстрівського звання.

Серед чоловіків, вагою до 93 кг, успішно виступив студент факультету здоров’я людини УжНУ 21-річний Віталій Троян, який зібрав у сумі трьох вправ 632,5 кг, перевищивши своє попереднє досягнення на 32,5 кг. Із цим показником Віталій посів третє місце у студентському чемпіонаті країни й вперше виконав норматив майстра спорту України.

У ваговій категорії до 72 кг серед жінок бронзову нагороду кубкових змагань здобула єдина представниця прекрасної статі у нашій команді  Вікторія Сидоран із Сваляви.

За підсумками студентського чемпіонату  команда Ужгородського національного університету посіла сьоме місце з-поміж 35-ти вищих навчальних закладів країни, що брали участь у змаганнях, а Максим Офіцинський і Віталій Троян потрапили до резерву збірної команди України, яка братиме участь у першому чемпіонаті світу з класичного пауерліфтингу серед студентів, що пройде у липні наступного року в столиці Білорусі.

Під час змагань відбулась нарада Федерації пауерліфтингу України, на якій згідно Закону «Про громадські об’єднання» замість обласних федерацій були створені регіональні підрозділи та призначено їхнє керівництво.  За поданням президента Федерації  Сіражутдіна Базаєва керівником Закарпатського відокремленого підрозділу ФПУ призначено старшого викладача кафедри фізичного виховання УжНУ, майстра спорту Андрія Федорішка, його заступником – майстра спорту, суддю національної категорії Михайла Рошка, відповідальним секретарем – майстра спорту міжнародного класу Єлизавету Рижак, головою суддівської колегії – тренера Мукачівської ДЮСШ, суддю національної категорії Миколу Красилинця.

Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтингу

8_федорішко федорішко федорішко2 федорішко3

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *