Протягом року у корупції звинуватили 90 закарпатців

Протягом року у корупції звинуватили 90 закарпатців
хабарЗа 11 місяців поточного року правоохоронними органами Закарпаття розпочато 111 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення, з яких 41 – слідчими органів прокуратури, 69 – слідчими органів внутрішніх справ, 1 – слідчими СБУ, інформує відділ нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з корупційними злочинами прокуратури Закарпатської області.
До суду за 11 місяців передано 81 обвинувальний акт стосовно 90 осіб, в тому числі 12 з угодами про визнання винуватості, з яких: 26 слідчими прокуратури області та 55 слідчими ОВС.
За направленими до суду обвинувальними актами 43 кримінальні провадження про злочини, пов’язані із неправомірною вигодою, 34 – щодо привласнення, розтрати та розкрадання бюджетних коштів та  4 – щодо зловживання службовим становищем.
 Серед притягнутих до відповідальності, у закінчених провадженнях,  18 працівників правоохоронних органів. В тому числі 3 працівника ДПІ в області, 6 митників, 3 працівники ОВС, 3 прикордонники, 2 працівника лісової охорони та 1 працівник установи виконання покарань.
Загалом з початку 2015 року судами області із ухваленням обвинувальних вироків розглянуто 50 обвинувальних актів відносно 57 осіб, у тому числі 18 осіб засуджено до штрафу, 5 осіб – до реального позбавлення волі, 23 – до позбавлення волі із застосуванням ст. 75 КК України (іспитовий строк), 11 закарпатців засуджено до обмеження волі із застосування ст. 75 КК України.
Ще 4 особи, за вчинення злочинів невеликої та середньої тяжкості,  звільнені судом від кримінальної відповідальності (2 – у зв’язку з передачею на поруки – ст. 47 КК України,  1 – у зв’язку із закінченням строків давності – ст.49 КК України, 1 – у зв’язку із зміно обстановки – ст. 48 КК України).
Додаткову міру покарання застосовано до 52 осіб, у тому числі до  11 підсудних – спеціальну конфіскацію,  до 4 – позбавлення категорії та рангу,  до 6 штраф та до 48 осіб – позбавлення права обіймати посади.
Наразі на розгляді в суді перебуває 46 корупційних кримінальних проваджень, з яких 10 щодо тяжких злочинів, які вчинені після 25 січня 2015 року, де безальтернативно, при призначенні покарання буде застосовано реальне позбавлення волі.
Прокуратура Закарпатської області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *