Віктор Балога знову йде в опозицію, тепер переконуватиме ієрархів УПЦ МП переходити в ПЦУ

Про це пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/497

📍Віктор Балога покинув пропрезидентську депутаську групу «За Майбутнє» у Верховній Раді.

📍Формально через незгоду з голосуванням за закон, що передбачає передачу податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) з зарплати військовослужбовців і поліцейських не в місцеві бюджети, а у спеціальний фонд державного бюджету.

📍Насправді ж Віктор Іванович хоче провернути трюк, який йому неодноразово  вдавався до того –  вчасно долучитися до опозиції яка в майбутньому може стати владою.

📍Він вважає, що в Україні складаються передумови для чергового Майдану, який цього разу мають очолити військові.

📍Тому знову налагоджені контакти з керівництвом партії «Європейська солідарність», яка на сьогоднішній день в Закарпатській області повністю «лежить» під «Слугами народу», голосуючи в Закарпатській обласній та інших радах за командою президентської політсили.

📍Домашнє завдання від Порошенка для Балоги – переконати Митрополита Мукачівського і Ужгородського   Феодора УПЦ (в єдності з МП) перейти разом з єпархією до лав ПЦУ.

📍Який інструмент є у Віктора Івановича для переконання Владики Феодора?

📍Звичайно – гроші.

📍Не все так просто. 

📍Зазвичай на Закарпатті всі конфесії беруть гроші «на церкву» від політиків, але в цьому випадку Митрополит Феодор навряд чи прийме самостійне рішення без консолідованого рішення УПЦ (в єдності з МП) на чолі з Митрополитом Онуфрієм. . 

📍Як відомо, керівництво УПЦ (в єдності з МП) заяляє про розрив відносин з РПЦ, але не готове влитися в лави ПЦУ, ведучи таємно переговори з Вселенським патріархом про можливість надання особливого статусу УПЦ.

Балога та Новинський разом з Предстоятелем УПЦ Московського патріархату Онуфрієм зробили фотосесію в Мукачеві (фото)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *