Ужгородка Вероніка Мишко з партнером Ерлом Вільямсоном стали чемпіонами світу з танців (відео)

Зірки танцювального спорту з ужгородського клубу спортивного танцю «Грація», абсолютні чемпіони України та чемпіони Європи Вероніка Мишко та Ерл Вільямсон вибороли для України «золото» на чемпіонаті світу з десяти танців WDSF World Championship 2023 Ten Dance, що відбувся 11 листопада у Португалії. Друге місце отримала пара з Польщі, третє – зі Словенії.

Про це пише  видання Zaholovok


Фінал WDSF World Championship 2023 Ten Dance відбувся у місті Віла-Нова-де-Фамалікан у Португалії. Вероніка Мишко та Ерл Вільямсон представляли Україну та вибороли для українців «золото» – стали чемпіонами світу.

У коментарі Вероніка Мишко зазначила, що вона з Ерлом дуже вдячні усім, хто за них вболівав і підтримував не лише на цих змаганнях, а й протягом усього шляху до цієї перемоги:

«Ми неймовірно щасливі й раді. Насправді дуже важко підібрати слова, тому що стільки років до цього йшли, стільки зусиль, стільки разів падали вниз, потім потрібно було підійматися і все-таки вірити, що це станеться і ми зможемо виграти, тому це для нас дуже велика перемога. Не тільки перемога у змаганнях, а перемога над собою. Ми безмежно вдячні всім нашим друзям, вболівальникам, учням, тренерам, ми вдячні нашим сім’ям, вдячні за можливість представляти нашу країну на чемпіонаті світу і ми вдячні, що нас дійсно оточує так багато людей, які нас підтримують, які вірили у нас протягом всього цього часу. Емоції переповнюють!».

Нагадаємо, у вересні 2022 року Вероніка Мишко та Ерл Вільямсон отримали 2 місце на WDSF World Ten Dance Bratislava 2022, а у листопаді 2022 року вони стали срібними призерами Чемпіонату світу з шоу WDSF World Championship Show Dance Standard Adult, який відбувся у Румунії. Свій чуттєвий і драматичний танець тоді пара присвятила Україні, вийшовши на паркет у вишиванках під пісню «Ой у лузі червона калина».

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *