“Великий дерибан” в закарпатському селі Великі Лучки (відео)

“Великий дерибан” в закарпатському селі Великі Лучки (відео)

Нещодавно “Трибуна” повідомляла, що 22 квітня 2019 року мала відбутись сесія сільської ради села Великі Лучки. На неї приїхала група журналістів, але з 25 сільських депутатів зареєструвалося тільки 5.  Редактор газети “СНК” Лариса Ступак оприлюднила відео “дивного” спілкування з керівництвом Великолучківської сільради:

Депутати повтікали. Залишили одного голову. Потім і голова втік. Селянам колись давно рішенням сесії роздали землі в урочище “Гречканя”. Роками люди обробляли свою землю і були щасливі від тої непростої, каторжної праці на землі. Прийшов до них у село новий сільський голова з дивним прізвищем Чоп. і разом із депутатами заходився роздавати ті ж самі землі по другому колу. Винесли нові рішення і 2 га землі швиденько приватизувала якась хитра пані. Прийшли люди обробляти свої сотини, а їм кажуть: “ПНХ! Земля не ваша! ”

І таких прикладів, коли землю роздавали по два- три рази є в селі немало. Наша акція “Доступ до правди ” є безтермінова, тому іноді редакція газети “СНК” робить виїзні рейди по селам з метою пошуку неляканих місцевих фараончиків, які зазвичай впевнені, що разом із посадою голови, вони отримали землі, кошти і майно громади села в особисте розпорядження. Порушення законів в селах- нормальне явище, – зазначає  Лариса Ступак.

 

Відео за посиланням:

Великі Лучки – великий дерибан ч. 1

https://www.youtube.com/watch?v=2jWhkYSjc8s&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2_WmQFLIUXRaCjAdOCpbFYS_ct37Eh0mkwImY5Ecf04WSsQy9CVMtqa3Y

Великі Лучки – великий дерибан ч. 2

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до ““Великий дерибан” в закарпатському селі Великі Лучки (відео)”

  1. У цьогоо горе-бірова паульо в. “Обласний депутат” від циганського табору і закон і няньо!!!!
    .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *