У травні відбудеться вже традиційний, четвертий, півмарафон – від Ужгорода до Перечина

У травні відбудеться вже традиційний, четвертий, півмарафон – від Ужгорода до Перечина

4-ий півмарафон ім. Федора Фекети відбудеться на Закарпатті 26 травня. Стартуватимуть спортсмени із пл. Жупанатської в Ужгороді, а фініш – у центрі Перечина.

Попередньо спортсмени «тестують» маршрут та запрошують охочих долучатися до забігу!

“Це буде 4 Перечинський півмарамон 26 травня. Стартуватимуть спортсмени звідси – в Ужгороді з площі Жупанатської і бігтимуть 22 км до Перечина. Очікуємо, що долучаються закарпатські спортсмени, а також учасники із сусідніх областей та інших країн. Ті, хто подолає маршрут, отримають дуже гарні оновлені медалі. Із новин також: буде змога взяти участь у естафетному забігу. Ідеться про те, що можна двом здолати 22 км маршрут, де кожен бігтиме по 11 км, і на фініші дістати уже свої нагороди у естафетній категорії. У самому Перечині будуть забіги для дітей у різних вікових групах. Інформацію всю можна прочитати на офіційній сторінці півмарафону або долучатися до нас на Фейсбуці: Perechyn Half Marathon . Запрошуємо усіх небайдужих – буде насичено та цікаво!”, – розповів співорганізатор заходу Олексій Куруца.

Зареєструватися на участь у півмарафоні можна за посиланням: https://runstyle.net/events/perechynskyj-pivmarafon-2019/?fbclid=IwAR09KGnUVontJWyLOlD-UuDFx3GLblHPK046U0KbZd4nN07_K9WJxjF2eUY

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *