У Великих Лучках місцеві можновладці отримали від закарпатських журналістів “червону” картку

У Великих Лучках місцеві можновладці отримали від закарпатських журналістів “червону” картку

22 квітня 2019 року мала відбутись сесія сільської ради села Великі Лучки. На неї приїхала група журналістів, але з 25 сільських депутатів зареєструвалося тільки 5. Сільський голова Ярослав Чоп також зник.

Про причини такого поступку повідомляє на своїй сторінці в мережі “Фейсбук” редактор “СНК” Лариса Ступак (Лора Приходько):

Сільський голова Ярослав Чоп придумав багато цікавих законів окремо для мешканців свого села.

З 2015 року біров не провів вибори секретаря ради. Каже, що на кожній сесії голосують про обрання нового секретаря на одне засідання сесії. Відкритим голосуванням. Але рішень про це ви не побачите. 
Є такий Лучківський закон.

Протоколи засідань земельної комісії біров зберігає у своєму сейфі і нікому не показує. Щоб не наврочили. І не узнали, що комісія насправді не засідала.
Є такий Лучківський закон.

Персональні дані мешканців села він масово виставляє напоказ на офіційному сайті сільської ради. Однак технічну документацію на земельні ділянки знімати на камеру забороняє. Оберігає персональін дані- креслення меж ділянок і прізвища набувачів.
Є такий Лучківський закон.

Депутати одні й ті ж ділянки роздають, або можливо й продають по декілька разів. Хто швидше оформив, того й тапки. Хто не встиг, вибачайте. Біров каже селянам: “Ви пропустили термін оформлення ділянки, тому ділянка переходить іншому.”
Є такий Лучківський закон.

7 земельних ділянок передають безоплатно мешканцю іншого села Мукачівського району Черепані Степану, без жодного належного документа, який би давав право на безоплатні земельні подарунки від лучівських селян.
Є такий Лучківський закон.

Могилу в селі Лучки вам виберуть за пільговою ціної 2 600 грн. Але, при умові, що ви щорічно сплатите 300 грн за оренду землі під могилу, яму потім, можливо, викопають безоплатно. В вашу землю вас закопають за ваші ж гроші.
Є такий Лучківський закон.

Підсумки Лучківського законодавчого дна:
повідомлення про злочини голови села Чоп Я.І.
за ст. 365, ст. 364, ст 366, ст.171.

Опубликовано Лорой Приходько Понедельник, 22 апреля 2019 г.

1 Comment

  1. А ще скільки цей горе-бирів вкрав з бюджета.Списує кошти на премії собі 150%.своєму заму130% щомісячно,списав на ремонти будівлі сільської ради, перший раз 460 000 грн. на ремонт даху, а недавно 960 000 грн. на внутрішній ремонт будівлі с\ради, на будівництво доріг, землю роздає наліво і направо навіть не жителям В,Лучок!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *