Вечір пам’яті до Дня гідності та свободи провели в обласній бібліотеці в Ужгороді

Вечір пам’яті до Дня гідності та свободи провели в обласній бібліотеці в Ужгороді

Вечір “Хто помирає в боротьбі — в серцях живе” провели в Закарпатській обласній бібліотеці ім. Ф. Потушняка. Захід присвятили Дню гідності та свободи, який відзначають 21 листопада, повідомив співорганізатор вечора Віктор Новграді-Лецо.

Родичі Богдана Марінця брали участь у Революції Гідності. На вечорі пам’яті він продекламував вірш про події на Майдані Незалежності у 2013-2014 роках.

“Цей вірш передає, що треба відстоювати свою точку зору, це перше. А, по-друге, кожен громадянин повинен захищати свою державу і відстоювати свою права”, — сказав Богдан.

Костянтин Куцов брав участь в Революції Гідності в Ужгороді. На початку грудня 2013-го з друзями поїхав до Києва і провів на Майдані Незалежності 2 місяці.

“Початок грудня, після побиття студентів, було досить людяно, згадує чоловік. — Щодня відбувалися масові зібрання, походи до адміністративних будівель. На кінець грудня активність спала, але відбувся автопробіг до Межигір’я, закарпатці, наша група тоді пішки дійшла. Це 28 грудня, здається було 2013 року. З подій січневих – це вже силове протистояння”.

Вечір до Дня гідності та свободи проводять в обласній бібліотеці з 2014 року, каже співорганізатор заходу Віктор Новграді-Лецо: “Спільно організував вечір пам’яті, адже це були ті хлопці, які віддали життя за незалежність України. Їх згадати потрібно”.

За словами Віктора Новграді-Лецо, у читальному залі учасники дотримувалися дистанції – за столами сиділи по-одному.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *