Інформація про дерибан 200 гектарів землі на Закарпатті не підтвердилася

Інформація про дерибан 200 гектарів землі на Закарпатті не підтвердилася

Через роздачу понад 200 гектарів земельних ділянок на Закарпатті обласна прокуратура проводить розслідування у зв’язку з можливим зловживання службовим становищем. У Держгеокадастрі Закарпаття сьогодні, 19 листопада, відповіли на запит Суспільного.

Згідно з цією інформацією, протягом 5-7 листопада 2020 року Держегокадастр Закарпаття передав у власність понад 37 гектарів земельних ділянок. Найбільше — на Берегівщині (майже 20 гектарів). На Ужгородщині – понад 6 га, на Мукачівщині – 4, на Рахівщині — понад 3. На Великоберезнянщині і Тячівщині виділили менше двох гектарів земель, на Воловеччині, Свалявщині та Іршавщині — менше одного гектара. У Виноградівському та Перечинському районах – нуль. Цю інформацію Суспільному надав начальник Держгеокадастру Закарпаття Іван Завальнюк.

Також він повідомив: щодо земель на полонині Руна, то відомство протягом 5-7 листопада накази не видавало.

Нагадаємо, 11 листопада в соцмережах з’явилися публікації про можливу незаконну роздачу понад 200 гектарів земель в Ужгородському, Виноградівському, Берегівському, Рахівському, Тячівському і Мукачівському районах, а також на межі Великоберезнянського й Перечинського – на полонині Руна. 12 листопада обласна прокуратура розпочала розслідування через можливе зловживання службовим становищем працівниками Держгеокадастру Закарпаття.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.