Правоохоронці заявляють про викриття схеми підкупу 24 виборців, мер Ужгорода каже, що це провокація

Правоохоронці заявляють про викриття схеми підкупу 24 виборців, мер Ужгорода каже, що це провокація
За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури викрито схему підкупу виборців, яку ужгородець намагався реалізувати напередодні проведення другого туру виборів на посаду міського голови Ужгорода.
За наявною наразі інформацією, житель обласного центру пропонував голові одного з ОСББ міста кошти за забезпечення голосів виборців на користь потрібного кандидата. Вартість одного оцінювали у 500 грн. Чоловіка викрито при передачі 12 тис. грн, які призначалися для підкупу 24 осіб.
У рамках розпочатого прокуратурою кримінального провадження за ч. 4 ст. 160 КК України фігуранта затримано в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру. Слідчі дії тривають, з’ясовуються всі обставини правопорушення.
Заходи із викриття злочину проведені спільно зі слідчими

Поліція Закарпатської області за оперативного супроводу працівників ВБКОЗ
Управління Служби безпеки України в Закарпатській області
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв назвав вказані дії провокацією, направленою на його дискредитацію:
Настільки брудної, брутальної виборчої кампанії Ужгород не бачив давно.
Для моїх опонентів стало нормою брехати, намагатися підставити, маніпулювати. Не гребують нічим, їм вкрай потрібна влада. Для цього вони готові піти на все, включно з провокаціями та підставами.
Нас попереджали, що ближче до 22 листопада будуть відверті провокації. І ось сьогодні з’явилася інформація про затримання “скупщиків” голосів. Уже звучать заяви, що нібито я до цього причетний.
Відповідально заявляю: жодного стосунку до цього не маю! Завжди говорив і вкотре повторюю: я, на відміну від опонентів, веду чесну виборчу кампанію. За мною – величезна, зроблена впродовж 5 років, робота, якісні зміни в місті, ужгородці, які бачать правду і вміють відрізняти конкретні справи від популізму.
Ми неодноразово зверталися зі скаргами до правоохоронних органів, зокрема на розповсюдження друкованих видань із “чорним піаром”, ці видання із багатотисячними тиражами не мали жодних вихідних даних, що їх роздавали неповнолітні. Причетних не знайшли.
Але я все-таки вірю, що наші правоохоронці зроблять усе від них залежне, щоб забезпечити проведення в Ужгороді чесних виборів і захистять волевиявлення ужгородців.
ВИМАГАЮ якнайшвидше розслідувати цю резонансну справу, максимально долучити до неї громадськість та журналістів, незалежних спостерігачів, знайти та покарати причетних до таких дій.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *