В Ужгороді завершилися антитерористичні навчання (ФОТО)

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Закарпатській області 1 липня провела планове тактико-спеціальне навчання. У ньому також були задіяні обласні підрозділи Національної поліції, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Держслужби з надзвичайних ситуацій та представники органів державної влади.

Навчання відбулося в умовах максимально наближених до реальних. Відповідно до плану умовні терористи захопили заручників в Ужгородській міській раді, погрожували їхнім вбивством та підривом громадських споруд.

Після вжитих комплексних заходів з попередження загроз життю і здоров’ю людей керівники оперативного штабу АТЦ прийняли рішення про штурм мерії. Завдяки злагодженим діям усіх структур, задіяних у спецоперації, умовні терористи були знешкоджені, заручники – звільнені.

Під час антитерористичних навчань їхні учасники перевірили свої сили та засоби з протидії можливим терористичним загрозам, відпрацювали алгоритм спільних дій в екстремальних умовах.

Керівник оперативного штабу АТЦ – начальник Управління СБ України в Закарпатській області Олег Воєводін наголосив на важливості проведення подібних антитерористичних навчань. Для регіону, що межує з чотирма європейськими державами, питання протидії тероризму – одне з пріоритетних. Особливо, коли міжнародна спільнота об’єднує зусилля у боротьбі з ним.
Прес-центр СБ України

навчання навчання2 навчання3

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *