В Ужгороді СБУ проводить обшуки у директора, який вихваляв країну-агресора

В Ужгороді СБУ проводить обшуки у директора, який вихваляв країну-агресора
Спочатку Президента Зеленського та дипломатичний цвіт України везуть проводити нараду в комплекс Верховина, який належить Гісему-старшому, котрий заявляв: «…россия уже выиграла свой Сталинград … и скоро выиграет Третью мировую войну» (https://trubyna.org.ua/…/iak-vyhliadaie-ahentura-fsb…/)
А через день на підприємстві Гісема СБУ проводить обшуки.
Як я розумію, по-тихому віджати майно не вийшло.
Тепер буде гучний «бада-бум»,  –  повідомляє телеграм-канал Павла Федаки
Видання РІО повідомляє, що СБУ проводить обшуки на Ужгородському коньячному заводі, директором якого є  Володимир Гісем.

https://

1 Comment

 1. 
До Служби безпеки України 
Відкритий лист
  Трудового колективу – засновників
  ОП УЖГОРОДСЬКИЙ КОНЬЯЧНИЙ ЗАВОД

  З повідомлень у пресі нам стало відомо про довгоочікуване притягнення до відповідальності керівника резидентури ФСБ по Закарпатській області Гісема В.В.

  Вважаємо, що наші свідчення можуть зіграти доказову роль у справі і тому просимо слідство перевірити наведені нижче факти, які може підтвердити будь-який із засновників УКЗ:

  1. Гісем привласнив коньячний завод і керує ним за підробленими документами, незаконно перереєструвавши на себе в 2021-му році 100% заводу на себе і не віддавши засновникам близько 2 мільярдів гривень.
  2. Гісем завжди ховав гроші в РФ, постійно зустрічався з російськими бізнесменами і має впливових друзів у Кремлі
  3. Гісем, використовуючи агентуру фсб в правоохоронних органах, захопив масу підприємств, нерухомості, земель в Закарпатті та інших областях України – з метою або все зруйнувати, або перенаправити дохід в РФ
  4. Гісем, з метою приховування своїх злочинів, підкупив великих представників влади та правоохоронців на Закарпатті – ми допускаємо, що вони теж агенти ФСБ.
  5. Саме вищевказані корупціонери незаконно закрили справу № 12013070030001666, де 50 свідків звертаються з приводу злочинів цього фсбшника.
  6. Ще більше сотні справ по злочинах Гісема незаконно, за хабарі закрито корупціонерами, завербованими ним в ФСБ.

  Просимо

  1 витребувати з архіву справу №12013070030001666, приєднати до матеріалів поточной справи і ретельно розслідувати, з’ясувати хто, і на якій підставі закрив настільки очевидну справу з особливо тяжкими злочинами.
  2. Витребувати всі інші справи по діяльності Гісема і розслідувати їх всебічно і об’єктивно.
  3 притягнути до відповідальності корупціонерів-співучасників злочинів Гісема з владних структур та правоохоронних органів, які працюють нині на ФСБ:
  Бенцу Ю. Ю.
  Чубірко І. І.
  Вацко В. Ф.
  Чейпеша А. П.
  та інших
  4 повернути вкрадені Гісемом підприємства законним власникам
  5 притягнути Гісема за держзраду, розкрадання в особливо великих розмірах та інші злочини
  6 притягнути його подільників до відповідної відповідальності, для чого достатньо просто знайти всіх, хто незаконно закрив зазначені справи, і за їхніми свідченнями припинити діяльність усій решті мережі Фсб в Закарпатті, підпорядкованої Гісему

  Засновники ОП «Ужгородський коньячний завод»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *